PRVI ZAJEDNIČKI TRENING SVIH NAŠIH SEKCIJA

ALEKSANDAR RAJČIĆ USPEŠAN NA TURNIRIMA U RUSIJI I HOLANDIJI
February 2, 2016
U JEDNOM VIKENDU 3 TAKMIČENJA I 26 MEDALJA
April 4, 2016
Show all

PRVI ZAJEDNIČKI TRENING SVIH NAŠIH SEKCIJA

U subotu 19.marta 2016. godine u sportskoj sali Stadiona Partizana, organizovan je prvi zajednički trening i egzibicioni ekipni mečevi između svih naših Sekcija. Zbog velike brojnosti u sekcijama, za ovaj prvi zajednički trening smo se odlučili da prisustvuju samo najkvalitetniji takmičari. Pod vođstvom naših trenera, odrađen je kvalitetan trening, sa međusobnim sparing borbama i ekipnim mečevima. Bilo je dosta uzbuđenja, a na kraju, što je bilo i za očekivati, ekipa Sekcije “Bežanijska Kosa” je potvrdila trenutnu superiornost i ubedljivo trijumfovala. U sklopu treninga su organizovani lekarski pregledi, što će ući u redovnu praksu utvrđivanja zdravstvene sposobnosti dece koja treniraju u svima našim Sekcijama, i to dva puta godišnje (mart i septembar). Ovo je prvi u nizu zajedničkih treninga, i ubuduće ćemo organizovati slične tematske treninge, vikendom na Stadionu Partizana, a sve u zavisnosti od takmičarskog kalendara.

zajednicki-trening4
zajednicki-trening1
zajednicki-trening3
zajednicki-trening2