VOJIN MANDIĆ OSVOJIO ZLATNU MEDALJU NA 1.INTERNACIONALNOM TURNIRU “VRNJAČKA BANJA 2015.”

DOBAR POČETAK JESENJE SEZONE NA TURNIRU “MILIĆ RAŠOVIĆ – MIGO” SA OSVOJENIH 6 ZLATNIH MEDALJA
September 23, 2015
ČETIRI ZLATNE DAME NA KUPU MALIH ŠAMPIONA U PANČEVU
Show all

Takmičar sekcije Bežanijska kosa, Vojin Mandić je prethodnog vikenda učestvovao na 1.Internacionalnom turniru “Vrnjačka Banja 2015.” , ge se u sportskoj sali “Vlade Divac” okupilo oko 200 takmičara iz Srbije, Bugarske, Makedonije i Crne Gore.

U kategoriji -55kg, Vojin je pobedio 4 borbe i superiorno osvojio zlatnu medalju. Raskošna tehnika, i veliki rad na avgustovskim visinskim pripremama na Tari, uz već dobru motivisanost, su dali odličan rezultat. Posebno je zanimlljiv napredak u Vojinovoj tehnici i taktičnom vođenju borbi, zahvaljujući predanom radu sa trenerom Vladanom Stojanovićem.

Obzirom da je ova godina veoma plodna u Mandićevoj sportskoj biografiji, gde je osvojeno preko 10 medalja, sa najznačajnijom, državnom medaljom u konkurenciji mlađih pionira, nadamo se da će u nastavku poslednje sezone u konkurenciji mlađih pionira, Vojin biti još uspešniji i da će ući spreman u narednu godinu, gde ga očekuje žestoka konkurencija u starijm pionirima.

Sve čestitke Vojinu Mandiću i treneru sekcije Bežanijska kosa, Vladanu Stojanoviću, na ostvarenom rezultatu.