ČETIRI ZLATNE DAME NA KUPU MALIH ŠAMPIONA U PANČEVU

VOJIN MANDIĆ OSVOJIO ZLATNU MEDALJU NA 1.INTERNACIONALNOM TURNIRU “VRNJAČKA BANJA 2015.”
September 23, 2015
LUKA STOŠIĆ NAJBOLJI POLETARAC 20.MEĐUNARODNOG TURNIRA “ROŽAJE 2015.”
September 28, 2015
Show all

ČETIRI ZLATNE DAME NA KUPU MALIH ŠAMPIONA U PANČEVU

Džudo akademija “Jočić” organizovala je prethodnog vikenda “Turnir malih šampiona” u Hali sportova “Strelište” u Pančevu. Preko 300 malih džudista iz 30 klubova u kategorijama mlađih poletaraca, poletaraca i mlađih pionira se nadmetalo veoma uzbudljivim borbama.

Manifestaciju je otvorio član gradskog veća zadužen za sport, Aleksandar Farkaš, koji je pozdravio prisutne mališane i poželeo im uspešne džudo karijere. Prisutan je bio i predsednik Sportskog saveza Pančeva Darko Jovičić, kao i predsednik Džudo saveza Srbije Svetislav Vukmirica. Predsednik Džudo akademije “Jočić” Miroslav Jočić je izrazio veliko zadovoljstvo organizacijom prvog turnira i najavio da će ovaj turnir postati tradicionalan.

Takmičari naših sekcija Veliki Mokri Lug, Beli potok i Bežanijska kosa su osvojili ukupno 8 medalja, a naročit kuriozitet je taj što su skoro sve medalje osvojile naše takmičarke, i to na izuzetno efektan način. Najbolje su bile Milica Stojanović, sestre Begović, Marija i Slavica, kao i naša već standardna šampionka Vanja Stanisavljević.

Raduje nas dominacija u ženskoj konkurenciji i nadamo se da će se žetva medalja nastaviti, u još boljem ritmu, u daljem nastavku sezone.

Osvajači medalja su:

ZLATNE MEDALJE:

– Milica Stojanović, sekcija Bežanijska kosa

– Marija Begović, sekcija Beli potok

. Slavica Begović, sekcija Beli potok

– Vanja Stanisavljević, sekcija Bežanijska kosa

SREBRNE MEDALJE:

– Kristina Nišavić, sekcija Veliki Mokri Lug

– Jelena Nišavić, sekcija Veliki Mokri Lug

BRONZANE MEDALJE:

– Nemanja Petrović, sekcija Veliki Mokri Lug

– Nevena Pavlović, sekcija Veliki Mokri Lug.

Čestitke svim takmičarima i trenerima Stevanu Stojanoviću, Marku Simoviću i Vladanu Stojanoviću na ovom uspehu.