12 medalja i pehar na Trofeju Braničeva 2014.

Dominacija na Trofeju Partizana “Svetislav Ivanović Es 2014”
November 25, 2014
Osnovan Džudo klub “Bar” – Montenegro
December 17, 2014
Show all

12 medalja i pehar na Trofeju Braničeva 2014.

U subotu 06.decembra 2014. godine u prelepom ambijentu sportske hale u Petrovcu na Mlavi, održan je “Trofej Braničeva 2014”. Organizatori su se istinski potrudili da sve bude besprekorno, tako da su takmičari naših sekcija imali fantastične preduslove za odlične rezultate.
Na ovom veoma jakom takmičenju nastupilo je 20 mladih takmičara, naših sekcija Medaković, Bežanijska kosa i Beli potok.
Pored već iskusnih takmičara poput Lazara Jorgića, Vojina Mandića, Luke Stošića, Vanje Stanisavljević, Jane Dugonjić i Luke Božića, najveći deo takmičarske ekspedicije su sačinjavali borci kojima je ovaj turnir predstavlja prvo ozbiljnije iskustvo i apsolutno su opravdali poverenje trenera Nebojše  Mandića i Vladana Stojanovića, te prikazali odličan džudo, veliku borbenost i zalaganje, i ostvarili su više nego zapažene rezultate, prožete sa pregršt medalja.
Naročito su se istakli mladi takmičari sekcije Medaković: Stefan Rakić i Veljko Pantelić, koji su imali po 4 borbe i na kraju osvojili svoje prve mlađe-poletarske medalje.
Osvajači medalja su:
Jana Dugonjić,1.mesto (ml.pioniri) -44kg, sekcija Bežanijska kosa,
Lazar Jorgić, 1.mesto (ml.pioniri) -50kg, sekcija Bežanijska kosa,
Luka Božić, 2.mesto (poletarci) -31kg, sekcija Medaković,
Teodora Stošić, 2.mesto (ml.poletarci) -28kg, sekcija Medaković,
Vojin Mandić, 3.mesto (ml.pioniri), -46kg, sekcija Bežanijska kosa,
Stefan Rakić, 3.mesto (ml.poletarci) -22kg, sekcija Medaković,
Veljko Pantelić, 3.mesto (ml.poletarci) 31kg, sekcija Medaković,
Luka Stošić, 3.mesto (poletarci) -28kg, sekcija Medaković,
Lazar Ljubić, 3.mesto (poletarci) +50kg, sekcija Medaković,
Vanja Stanisavljević, 3.mesto (poletarci) -36kg, sekcija Bežanijska kosa,
Milica Stojanović, 3.mesto (ml.pioniri) -36kg, sekcija Bežanijska kosa
Filip Jurišić, 3.mesto (ml.pioniri) -42kg, sekcija Bežanijska kosa.
Veoma borben i motivisan je bio takmičar sekcije Medaković, Nikola Predojević, koji na žalost, danas nije imao sporske sreće uprkos frenetičnoj motivaciji i želji. Po svemu sudeći, trema je učinila svoje, pa Nikola nije prikazao baš sve što zna.
Nadamo se da ćemo i na narednim takmičenjima pokazati još bolji džudo i osvojiti još više medalja.