Osnovan Džudo klub “Bar” – Montenegro

12 medalja i pehar na Trofeju Braničeva 2014.
December 7, 2014
Uspešno polaganje za pojaseve u Sekciji Medaković
December 23, 2014
Show all

Osnovan Džudo klub “Bar” – Montenegro

Jedan od osnivača naše sekcije na Medakoviću, Đorđe Martinović je 01.novembra 2014. godine osnovao Džudo klub “Bar” iz istoimenog crnogorskog, primorskog grada. U prelepom prostoru sportskog centra “Topolica” u Baru devojčice i dečaci će učiti svoje prve džudo-korake i kovati medalje.. Ne sumnjamo da će Đorđe imati uspeha u ovoj misiji, i da će napraviti uspešan i respektabilan klub, sa mnogo budućih šampiona. Pored treninga u sportskom centru “Topolica” , Đorđe uskoro pokreće i nekoliko sekcija po Barskim osnovnim školama. Džudo klubu “Bar” i treneru Đorđu Martinoviću želimo svu sreću i uspeh u daljem radu.