USPEŠNO POLAGANJE ZA POJASEVE U SEKCIJI MEDAKOVIĆ I NOVOGODIŠNJI KOKTEL

NA “2. KUPU BRANIČEVA 2015.” ČAK 8 FINALA, I ČETIRI ZLATNE MEDALJE
December 10, 2015
ZAKORAČAJMO ZAJEDNO U NOVE SPORTSKE POBEDE – 2016. GODINA
December 29, 2015
Show all

USPEŠNO POLAGANJE ZA POJASEVE U SEKCIJI MEDAKOVIĆ I NOVOGODIŠNJI KOKTEL

U Sekciji Medaković, je u prisustvu velikog broja roditelja i prijatelja u sredu 23.12.2015. godine, održano polaganje za pojaseve. Komisija u sastavu: Nebojša Mandić VI DAN, Đorđe Martinović III DAN i Zoran Slavković II DAN, je imala priliku da na licu mesta vidi i da se uveri u znanje džudo veštine, naših najmlađih polaznika. Većina mladih i budućih šampiona je prvi put osetila uzbuđenje i pozitivan naboj, koji izaziva  polaganje za pojas. Veoma disciplinovano, i sa svim elementima poštovanja tradicije našeg sporta, najmlađi polaznici su efektno prikazivali naučene tehnike i padove, koji su samo početni koraci u daljem sportskom usavršavanju. Nekolicina je polagala i za visa zvanja , prikazujući veliko umeće i znanje. A pre svega, veliku ljubav za sportom kojim se veoma ozbiljno bave. Prisutni u sali su sa oduševlljenjem pozdravljali uspešno izvedene tehnike naših takmičara. Na kraju ceremonije dodele diploma za položene pojaseve, upriličen je i tradicionalni novogodišnji koktel Sekcije Medaković, gde su se svi prisutni lepo počastili i proveli prijatne trenutke u opuštenoj atmosferi.

Svim našim mladim borcima želimo srećnu i uspešnu novu 2016.godinu i da opravdaju položene pojaseve zalaganjem na treninzima i medaljama na takmičenjima.