ČETIRI ZLATNE MEDALJE NA PRVENSTVU BEOGRADA ZA MLAĐE I STARIJE PIONIRE

ODLIČAN DEBI TODORA GLIŠIĆA NA MEĐUNARODNOM TURNIRU U KAŠTEL SUĆURCU
May 12, 2015
ČETIRI MEDALJE SA TROFEJA VRŠCA
May 20, 2015
Show all

ČETIRI ZLATNE MEDALJE NA PRVENSTVU BEOGRADA ZA MLAĐE I STARIJE PIONIRE

Takmičari naših sekcija nastavljaju sa vrhunskim rezultatima na regionalnim i državnim prvenstvima. Prethodnog vikenda je održano Prvenstvo Beograda za mlađe i starije pionire, koje je ujedno i kvalifikaciono za Prvenstvo Srbije, koje će biti održano krajem maja u Nišu i Požarevcu.
Osvojeno je ukupno 9 medalja, a od toga čak 4 zlatne medalje, koje su vrlo dominantno osvojili Milica Stojanović, Slavica Begović, Aleksandar Rajčić i Zoran Milenović. Ovaj odličan rezultat je samo podstrek i obaveza za državno prvenstvo, gde bi bilo odlično da se potvrde ovi rezultati. Do državnog prvenstva je neophodno podići nivo forme na maksimum i poraditi na oporavku i motivaciji mladih takmičara. Treneri naših sekcija su maksimalno pripremili takmičare na napore koji ih očekuju na ovom prvenstvu, i to im se vratilo velikom brojem osvojenih medalja i plasmana za državno prvenstvo.

Osvajači medalja su.

MLAĐI PIONIRI

Milica Stojanović 1. mesto, -40kg, sekcija “Bežanijska kosa”
Slavica Begović 1.mesto, -36kg, sekcija “Beli potok”
Matija Miletić 2.mesto, -55kg, sekcija “bežanijska kosa”
Jana Dugonjić 3.mesto, -44kg, sekcija “Bežanijska kosa”
Jovan Radiša 3.mesto, -46kg, sekcija “Bežanijska kosa”
Vojin Mandić 3.mesto, -50kg, sekcija “Bežanijska kosa”

STARIJI PIONIRI
Aleksandar Rajčić 1.mesto, -50kg, sekcija “Senjak”
Zoran Milenović 1.mesto, -66kg, sekcija “Senjak”
Filip Jurišić 3.mesto, -46kg, sekcija “Bežanijska kosa”

Uz čestitke svim osvajačima medalja i trenerima, želimo im puno sreće na državnom prvenstvu.