BRONZA ZA SLAVICU BEGOVIĆ NA TROFEJU GRADA PANČEVA

14 MEDALJA I PEHAR ZA NAJBOLJU EKIPU NA TURNIRU “8. MART” U ZRENJANINU
March 11, 2015
NA “KUPU NOVI BEOGRAD 2015” OSVOJENO REKORDNIH 19 MEDALJA
April 5, 2015
Show all

BRONZA ZA SLAVICU BEGOVIĆ NA TROFEJU GRADA PANČEVA

U subotu 28.03.2015. je 8-mi put održan tradicionalni turnir “Trofej Grada Pančeva”, u hali sportova na Strelištu. Učestvovalo je oko 500 takmičara mlađih uzrasnih kategorija. Ovaj turnir tradicionalno predstavlja uvod u prolećni deo sezone takmičenja, i jedini ekipni turnir mlađih kategorija, čime se dodatno razvija i ekipni duh kod mladih takmičara, obzirom na to da je džudo individualni sport.
Na ovom izuzetno kvalitetnom takmičenju su nastupili borci iz naše sekcije “Beli Potok” i svojski se potrudili da ostave što bolji utisak. Predvođeni mladim i ambicioznim trenerom Markom Simovićem, naše mlade džudoke su se sjajno borile, a najbolji rezultat je ostvarila Slavica Begović, inače prvakinja Beograda za mlađe poletarke, osvojivši, u jakoj konkurenciji, bronzanu medalju u kategoriji -36kg. Malo je nedostajalo da naša Slavica i ovog puta bude na najvišem postolju, ali obzirom na njeno iskustvo, sigurni smo da će predvođena trenerom Simovićem, na narednim takmičenjima biti još uspešnija.
Čestitamo Slavici Begović na velikom uspehu i želimo joj još više medalja na narednim takmičenjima.