8. Trofej Partizana “Svetislav Ivanović Es”

Održan 7. Trofej Partizana “Svetislav Ivanović Es”
October 29, 2019
Partizanov trofej “Svetislav Ivanović Es 2021. ” premašio očekivanja
November 1, 2021
Show all

8. Trofej Partizana “Svetislav Ivanović Es”

U nedelju 24.oktobra 2021. godine u beogradskim Šumicama se održava 8.Trofej Partizana , koji nosi ime osnivača i dugogodišnjeg trenera našeg kluba Svetislava Ivanovića Esa. Čuveni “Es” je rodonačelnik džudoa na našim prostorima i kroz svoju dugogodišnju trenersku karijeru, je izveo na hiljade džudista na šampionske puteve. U znak sećanja na našeg “Esa” trofej džudo kluba Partizan nosi njegovo ime. Ove godine, kada se suočavamo sa izazovima pandemije virusa Covid 19, uspeli smo da smognemo snage, energije i volje da nastavimo uspešnu osmogodišnju tradiciju uspešnog organizovanja našeg turnira. Očekujemo preko 500 takmičara u ukrasnim kategorijama poletaraca, mlađih i starijih dečaka i devojčica iz svih zemalja regiona. Uz nesebičnu pomoć i interesovanje sponzora, nadamo se da će ovogodišnji Trofej Partizana prevazići sve prethodne i doneti mnogo lepih borbi, uspomena i novih prijateljstava. Vidimo se u nedelju 24.oktobra od 10h u Šumicama.