Održan 7. Trofej Partizana “Svetislav Ivanović Es”

7. LETNJI DŽUDO KAMP DŽUDO KLUBA “PARTIZAN”-“DIVČIBARE 2018”
May 7, 2018
8. Trofej Partizana “Svetislav Ivanović Es”
October 16, 2021
Show all

Održan 7. Trofej Partizana “Svetislav Ivanović Es”

U hali “Šumice” u Beogradu, naš klub je organizovao 7-mi po redu “Trofej Partizana – Svetislav Ivanović Es” , u znak sećanja na našeg čuvenog trenera Svetislava Ivanovića Esa. Na turniru je učestvovalo oko 500 takmičara u uzrastima mlađih poletaraca, poletaraca i mlađih pionira, iz 43 kluba iz Srbije i regiona.
Turnir je otvorio Predsednik Nebojša Mandić, koji je u par prigodnih reči, upoznao sve prisutne na lik i delo čuvenog Partizanovog trenera Svetislava Ivanovića Esa i poželeo dobrodošlicu i uspeh svim tamičarima. Turnir je po posećenosti, oborio sve dosadašnje rekorde i nadamo se da će i u budućnosti biti još posećeniji. Ovim putem se zahvaljujemo svim klubovima, takmičarima, trenerima, sudijama, službenim licima, volonterima i svim ostalim prijateljima kluba, koji su svesrdno pomogli da 7.”Trofej Partizana” bude organizovan u najboljem izdanju. Naročitu zahvalnost dugujemo Džudo Savezu Beograda i Džudo Savezu Srbije u nemerljivoj pomoći u organizaciji takmičenja.